<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Originální kniha pro dítě? Co to je?

 

Kniha vyrobená na míru. Osobní kniha pro děti. Kniha na jméno. Personalizovaná kniha. Originální dárek pro děti.

Spisovatelé píší příběhy. Ilustrátoři vytvářejí obrázky. Vaše dítě chce příběh o sobě. Vzniká kniha šitá na míru. Velký podíl ruční práce. Precizní řemeslné zpracování. Desítky titulů dětských knih pro nejmenší, ale i pro holky a kluky ze školy. Originální knihy jsou osobní knihy pro děti s nejvíce personalizovanými prvky na českém trhu.

 

Originální kniha má všechny stupně přizpůsobení vašemu dítku:

 • název knihy (na deskách jeho jméno i postavička)
 • příběh v knize (každá stránka podle něj)
 • ilustrace v knize (každý obrázek podle něj)

 

Vaše zlatíčko se stane hlavním hrdinou příběhu. V jeho vlastní pohádkové knížce bude:

 • jeho jméno a příjmení
 • jeho datum narození
 • kde žije
 • s kým žije
 • jméno jeho kamaráda nebo kamarádky
 • jeho barva očí
 • jeho barva vlasů
 • jeho tón pleti
 • jeho oblíbená barva
 • vaše věnování s jeho fotkou nebo obrázkem
 • a spoustu dalších věcí podle něj

 

Vaše holka nebo kluk prožijí se zatajeným dechem vlastní příběh ve vlastní knížce. Zábava a radost pro celou rodinu.

 

Vytvořit knížku pro holku...

...a nebo knížku pro kluka?

 

 

Hodnocení našich zákazníků

Ivana Pálková, e-mail, 1. září 2022 (Moje jméno Vashek):
Dobrý den. Chci vám z celého srdce moc a moc poděkovat za krásnou originální knihu pro vnoučka Vashíka, ze které mám obrovskou radost a věřím, že potěší i za mořem :-). Perfektní zpracování, vstřícnost a rychlé doručení. Určitě do budoucna některou z vašich dalších nabídek využiji a s radostí vás doporučuji dál :-D. S pozdravem a přáním spousty dalších spokojených zákazníků

Jana Rieznerová , e-mail , 12. ledna 2022 (Janiččiny prázdninové trampoty):
Vážení spolutvůrci krásné knížky Janiččiny prázdninové trampoty. Děkuji Vám za pěkné příběhy a nesmírně se budu těšit na 6.4. 2022 až předám knížku Janičce. Je úžasné, že vůbec někdo s tímto nápadem přišel. Děti v době mobilů a tabletů jen stěží sahají po knížce. Učitelé českého jazyka jim zadávají přečíst alespoň jednu knihu za měsíc, ale to je dle mého mínění málo. Já jsem o Vánocích darovala dvě knihy vnukovi a vnučce Haničce. Má dcera vše obstarala. Při rozbalování knížek vnučka úplně vykřikla, že to není možné a velice se těšila do školy, jak knížku ukáže paní učitelce. Přečetla ji jedním dechem o prázdninách a mobil šel stranou. Proto jsem si Vás našla a poprosila o knížku pro vnučku Janičku. Ještě jednou děkuji.

Alena Vandová, Facebook, 16. listopadu 2021 (Kentík a dračí mládě):
Dobrý den, děkuji za rychlé jednání a dodání. Knížka je nádherná. Těším se, až ji budeme s vnukem číst. Ještě jednou děkuji za originální dárek.

Jana Zitková , e-mail , 25. března 2021 (Elen na dvoře Rudolfa II.):
Dobré poledne, dnes mi došla zásilka, kniha pro Elenku. Pevně zabaleno, vše v pořádku. Dívala jsem se letmo, na první strany s přáním a fotkami. Moc pěkné jste si s tím pohráli, je opravdu moc pěkná a té naší malé - velké slečně udělá radost. Také Vám moc děkuji za velmi osobní přístup a péči o zákazníka.

Ema Ševčíková, off-line chat , 10. prosince 2020 (Peťula a ztracené koťátko):
Dobrý den. Mockrát Vám děkuji za nádhernou knížku. Peťa a koťátko. Během 4 dnů byla kniha doma. Příjemný rozhovor s paní po telefonu o detailech v knize. Vřele doporučuji. Ještě jednou děkuji, udělali jste mně velikou radost.

Barbora Skoupilová, Facebook, 10. prosince 2020 (Vilík v pravěku, Viki objevuje planety, Vivi ve vílím království):
Dnes doručený tři knihy pro moje vnoučata. Komunikace bezproblémová, velmi vstřícná při doplnění údajů, dodání bleskové. Už jsem stačila přečíst jednu z knih a musím říct, že jsem nadšená, věřím, že děti budou mít velkou radost, vždyť je kniha o nich a zůstane pomátkou i s věnování pro jejich děti. Děkuji moc, vřele doporučuji všem, kdo chtějí originální dárek.

Věra Seberová, Facebook, 9. prosince 2020 (Vendulka a tajemný deštník, Dobrodružný den pirátky Váji):
Neskutečné. V předvánočním shonu, mi volala paní na doladění detailů. S úsměvem na tváři řešila naše požadavky. Měla jsem pocit, že knihy řeší, tak jak by je řešila pro své vlastní děti. Zakázka přišla obratem a dokonale zabalená. Moc děkujeme, knihy jsou překrásné.

Další hodnocení...