<link href="//netdna.bootstrapcdn.com/font-awesome/4.5.0/css/font-awesome.min.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>
 

Tady najdete odpovědi na Vaše nejčastější otázky ohledně našeho obchodu a produktů. Pokud se vyskytnou další často kladené dotazy, určitě je na tomto místě zveřejníme.
Záleží nám na tom, abyste byli o všem správně informováni!

Musí být v objednávkovém formuláři jen spisovný tvar jména dítěte?

Vůbec ne. Jaký tvar si zvolíte, takový použijeme do knížky. Pro knihu Moje jméno doporučujeme základní tvar, protože si tak dítě lépe zafixuje kompletní podobu jména a příjmení, kterou bude mít napsánu například ve škole na sešitu. Ale není to podmínkou. Pro jakoukoliv knihu můžete uvést libovolnou domáckou podobu jména. Pro některé knihy potřebujeme navíc ještě spisovný tvar jména. Ten je u některého příběhu nutný třeba jen pro jednu jeho stránku nebo pro monogram. To všechno je uvedeno v dotazníku u příslušné knížky.

Co když budu potřebovat pomoci s výběrem knihy?

Jsme tu pro Vás. Rádi Vám poradíme na našem on-line chatu, telefonicky i e-mailem. Kdykoliv si nebudete při výběru zboží jisti nebo budete potřebovat cokoliv upřesnit, zeptat se na detail, rádi Vám všechno objasníme. Naší prioritou je, abyste byli s našimi produkty maximálně spokojeni.

V objednávkovém formuláři je napsáno, že máme uvést jméno kamaráda. Mohu uvést i dívku – kamarádku?

Podle toho, kterou knihu vyberete, se Vám zobrazí příslušný formulář. Je sestavený na základě děje konkrétní vybrané knihy. Vždy tedy vypište buď jméno kamaráda nebo kamarádky podle toho, co je ve formuláři uvedeno. V knize jsou totiž příslušné ilustrace a texty, které by pak neseděly, kdybyste napsali místo kamaráda kamarádku a naopak. Pokud byste se spletli, budeme Vás nejprve kontaktovat. Žádnou knížku nevyrobíme bez kontroly. Naše knihy dělají lidé a ti několikrát všechno prohlédnou. Odkontrolují Vaše zadání, všechny fáze výroby až po distribuci k Vám.

Za jak dlouho od objednání zboží obdržím?

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, zkontrolujeme ji a hned začneme graficky zpracovávat. Pokud zvolíte platbu kartou předem, začínáme ihned také s vlastní výrobou. V případě platby bankovním převodem, vyrábíme po připsání částky na náš účet. Pokud není na našich stránkách uvedeno jinak, zboží odešleme nejpozději do 4 pracovních dnů, přeprava pak trvá 1–2 dny. V případě Vašeho požadavku můžeme všechny operace stihnout za dva dny. Příprava, výroba i expedice probíhají přímo v naší provozovně.

Jak se ke mně zboží dostane?

Zboží Vám doručíme některým ze způsobů, který si vyberete při objednání. Podrobně se o všech způsobech dopravy dočtete v Doprava a platba.

Když máte akci Doprava zdarma, znamená to, že neplatím dopravu ani balné?

Ano, je to tak. Čas od času se rozhodneme, že Vám uděláme ještě větší radost, a přepravní náklady včetně nákladů na obaly a manipulaci s nimi, bereme na sebe, a Vy skutečně platíte jen za zboží.

Máte i knihy pro dospělé?

V naší nabídce se orientujeme na knihy a doplňky určené pro děti. Naše knížky jsou zaměřeny na všechny věkové kategorie dětí. Máme pohádky i příběhy. Pro miminka, předškoláky i školáky. Pokud v budoucnu projevíte zájem, nebráníme se rozšířit naši nabídku o příběhy pro dospělé. Jsme tvořivý a pružný tým, nadšený vymýšlením a vytvářením zajímavých produktů, takže pro nás není problém na Váš zájem rychle reagovat.

Nenašli jste odpověď na otázky, které vás zajímají?

Napište nám na Facebook, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo nás jakkoliv kontaktujte.