<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Blok Anička a kouzla

045-B-CZ-anicka-900x900-01 Blok Anička a kouzla - OriginalniKnihy.cz kroužkový, příběh, kreslení, originální knihy, dárek, dobrodružství, víla, skřítek, holka, blok
045-B-CZ-anicka-900x900-01
045-B-CZ-anicka-900x900-02
045-B-CZ-anicka-900x900-03
pro holky
159 Kč

Kroužkový blok a k tomu ještě tak moc unikátní! Na přední i zadní straně obálky jsou ilustrace z knížky o vílím království a uvnitř spousta volných listů na kreslení a čmárání. Originální dárek. Holčička na obrázku má stejné vlasy, oči i oblíbenou barvu jako ta vaše uličnice. Takový blok jinde nenajdete.

Parametry produktu

Ilustrace
Jazyk
čeština
Rozměry
21 x 29,7 cm (A4 na výšku)
Specifikace
obálka laminovaná, vnitřní strany čisté
Vazba
dvojitá kroužková
Počet stran
100
Vhodné
pro holky
holka_obrys Blok Anička a kouzla - OriginalniKnihy.cz kroužkový, příběh, kreslení, originální knihy, dárek, dobrodružství, víla, skřítek, holka, blok holka_obrys Blok Anička a kouzla - OriginalniKnihy.cz kroužkový, příběh, kreslení, originální knihy, dárek, dobrodružství, víla, skřítek, holka, blok
OBJEDNÁVKA
Vyplňte prosím následující údaje. Pole označená * jsou povinná. Na základě zadaných údajů vám na míru vyrobíme papírový blok. Na titulní straně bude mít ilustrovanou postavičku z příběhu a jméno vaší holčičky. Vyberte si její vzhled, podle něj pak přizpůsobíme ilustraci. Cokoliv doplňujícího k objednávce uveďte do pole Poznámky.
Jméno hlavní hrdinky *

Doporučujeme uvést v podobě, jak se dítěti skutečně říká, aby se v postavě "vidělo". Jméno je pak v různých pádech v celé knize.
Datum narození *

Je důležité pro postavu příběhu
Oblíbená barva hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Pleť hlavní postavy *
Vyberte podle etnického původu.
Oči hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Vlasy hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti