<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Blok odvážného Martínka

034-B-CZ-1 Blok odvážného Martínka - OriginalniKnihy.cz kroužkový blok, originální, kreslení, pastelky, kluci, přání, dítě, kniha, hrdina, čtení
034-B-CZ-1
034-B-CZ-2
034-B-CZ-3
pro kluky
159 Kč

A kam si bude váš klučina kreslit své zážitky a přání? No přece do originálního bloku. Kroužkový blok s čistými papíry je užitečný a zábavný pro každého kluka. Mile ho překvapí, že přímo na obálce bloku je barevný obrázek z naší originální knihy Martínkovo odvážné přání i se jménem Vašeho chlapce. Obrázek je personalizovaný podobně jako v knížce. Postavička má stejné vlasy, oči, pleť i oblíbenou barvu na oblečení. Chvilky u stolu s tužkami či pastelkami budou s originálním vlastním blokem pro malého rošťáka zábavnější.

Parametry produktu

Jazyk
čeština
Rozměry
21 x 29,7 cm (A4 na výšku)
Specifikace
obálka laminovaná, vnitřní strany čisté
Vazba
dvojitá kroužková
Počet stran
100
Vhodné
pro kluky
kluk_obrys Blok odvážného Martínka - OriginalniKnihy.cz kroužkový blok, originální, kreslení, pastelky, kluci, přání, dítě, kniha, hrdina, čtení kluk_obrys Blok odvážného Martínka - OriginalniKnihy.cz kroužkový blok, originální, kreslení, pastelky, kluci, přání, dítě, kniha, hrdina, čtení
OBJEDNÁVKA
Vyplňte prosím následující údaje. Pole označená * jsou povinná. Na základě zadaných údajů vám na míru vyrobíme papírový blok. Na titulní straně bude mít ilustrovanou postavičku z příběhu a jméno vašeho chlapce. Vyberte si jeho vzhled, podle něj pak přizpůsobíme ilustraci. Cokoliv doplňujícího k objednávce uveďte do pole Poznámky.
Jméno hlavního hrdiny *

Doporučujeme uvést v podobě, jak se dítěti skutečně říká, aby se v postavě "vidělo". Jméno je pak v různých pádech v celé knize.
Datum narození *

Je důležité pro postavu příběhu
Oblíbená barva hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Pleť hlavní postavy *
Vyberte podle etnického původu.
Oči hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Vlasy hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti