<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Blok pirátky Zuzky (anglicky)

003-b-en-1 Blok pirátky Zuzky (anglicky) - OriginalniKnihy.cz dobrodružný den pirátky Zuzky, kroužkový blok, blok pro holky, bloček na kreslení, originální, originální dárek, dárek na míru, doplňky pro holky, personalizovaný blok
003-B-EN-1.jpg
003-B-EN-2.jpg
003-B-EN-3.jpg
pro holky
159 Kč

Velký kroužkový blok s čistými papíry na kreslení je určitě pro malou holčičku užitečný. Mile ji překvapí, že na obalu poznámkového bloku je barevný obrázek z naší originální knihy Dobrodružný den pirátky Zuzky a pod obrázkem jméno vašeho děvčátka. Obrázek je pro ni personalizovaný jako v knížce. Má stejné vlasy, oči, pleť i oblíbenou barvu. Chvíle u stolu s tužkami či pastelkami budou s originálním vlastním blokem pro malou rošťandu zábavnější.

Parametry produktu

Jazyk
angličtina
Rozměry
14,8 x 21 cm (A5 na výšku)
Specifikace
obálka laminovaná, vnitřní stránky linkované
Vazba
dvojitá kroužková
Počet stran
100
Vhodné
pro holky
holka_obrys Blok pirátky Zuzky (anglicky) - OriginalniKnihy.cz dobrodružný den pirátky Zuzky, kroužkový blok, blok pro holky, bloček na kreslení, originální, originální dárek, dárek na míru, doplňky pro holky, personalizovaný blok holka_obrys Blok pirátky Zuzky (anglicky) - OriginalniKnihy.cz dobrodružný den pirátky Zuzky, kroužkový blok, blok pro holky, bloček na kreslení, originální, originální dárek, dárek na míru, doplňky pro holky, personalizovaný blok
OBJEDNÁVKA
Vyplňte prosím následující údaje. Pole označená * jsou povinná. Na základě zadaných údajů vám na míru vyrobíme papírový blok. Na titulní straně bude mít ilustrovanou postavičku z příběhu a jméno vaší holčičky. Vyberte si její vzhled, podle něj pak přizpůsobíme ilustraci. Cokoliv doplňujícího k objednávce uveďte do pole Poznámky.
Jméno hlavní hrdinky *

Doporučujeme uvést v podobě, jak se dítěti skutečně říká, aby se v postavě "vidělo". Jméno je pak v různých pádech v celé knize.
Oblíbená barva hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Pleť hlavní postavy *
Vyberte podle etnického původu.
Oči hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Vlasy hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
on-order.gif