<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Blok pro Barunku

035-B-CZ-1 Blok pro Barunku - OriginalniKnihy.cz kroužkový, blok, knihy pro holky, originální dárek, dětská kniha, krásné čtení, kreslení, tvoření, slabikář, povolání
035-B-CZ-1
035-B-CZ-2
035-B-CZ-3
pro holky
159 Kč

Unikátní kroužkový blok je jako dělaný na tvořivé dny pro vaši malou zvídavou holku. Je na něm obrázek z knížky Slabikář povolání pro Barunku. Takže celá ilustrace podle vaší slečny. Její oči, pleť, vlasy i oblíbené šaty. Nad obrázkem její jméno. To si pište, že takový blok jinde nenajdete. Kreslení nebo psaní do něj bude pro malou slečnu velkou zábavou. Originální dárek ke knížce nebo jen tak.

Parametry produktu

Ilustrace
Jazyk
čeština
Rozměry
21 x 29,7 cm (A4 na výšku)
Specifikace
obálka laminovaná, vnitřní strany čisté
Vazba
dvojitá kroužková
Počet stran
100
Vhodné
pro holky
holka_obrys Blok pro Barunku - OriginalniKnihy.cz kroužkový, blok, knihy pro holky, originální dárek, dětská kniha, krásné čtení, kreslení, tvoření, slabikář, povolání holka_obrys Blok pro Barunku - OriginalniKnihy.cz kroužkový, blok, knihy pro holky, originální dárek, dětská kniha, krásné čtení, kreslení, tvoření, slabikář, povolání
OBJEDNÁVKA
Vyplňte prosím následující údaje. Pole označená * jsou povinná. Na základě zadaných údajů vám na míru vyrobíme papírový blok. Na titulní straně bude mít ilustrovanou postavičku z příběhu a jméno vaší holčičky. Vyberte si její vzhled, podle něj pak přizpůsobíme ilustraci. Cokoliv doplňujícího k objednávce uveďte do pole Poznámky.
Jméno hlavní hrdinky *

Doporučujeme uvést v podobě, jak se dítěti skutečně říká, aby se v postavě "vidělo". Jméno je pak v různých pádech v celé knize.
Datum narození *

Je důležité pro postavu příběhu
Oblíbená barva hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Pleť hlavní postavy *
Vyberte podle etnického původu.
Oči hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Vlasy hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti