<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Eliščino ledové tričko

047-T-CZ-eliska-900x900-1
047-T-CZ-eliska-900x900-2
pro holky
299 Kč

Bílé bavlněné tričko s krátkým rukávem pro vaši holčičku má půvabnou ilustraci z knížky. Skvělé! Barevný obrázek z naší originální knihy Eliška v době ledové a nad ním jméno vaší holčičky. Obrázek děvčátka je přesně takový jako v napínavém příběhu. Vaše slečna má stejné vlasy, pleť, oči i barvu oblečení. Uvidíte, že tričko nebude chtít sundat. Může ho nosit přes den nebo také na spaní jako horní část pyžama. Tričko s obrázkem a jménem vaší slečny každého upoutá a je originálním dárkem.

Parametry produktu

Ilustrace
Jazyk
čeština
Specifikace
Průkrčník s přídavkem 5 % elastanu. Vnitřní část zadního průkrčníku začištěna tkanou páskou. Zpevněný ramenní šev. Saténová etiketa.
Gramáž
160 g/m2
Materiál
100% bavlna
Vhodné
pro holky
OBJEDNÁVKA
Vyplňte prosím následující údaje. Pole označená * jsou povinná. Na základě zadaných údajů vám na míru vyrobíme tričko, na kterém bude postava z příběhu a jméno vaší holčičky. Vyberte si její vzhled, podle něj pak přizpůsobíme ilustraci. Cokoliv doplňujícího k objednávce uveďte do pole Poznámky.
Jméno hlavní hrdinky *

Doporučujeme uvést v podobě, jak se dítěti skutečně říká, aby se v postavě "vidělo". Jméno je pak v různých pádech v celé knize.
Velikost *
Oblíbená barva hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Pleť hlavní postavy *
Vyberte podle etnického původu.
Oči hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Vlasy hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti