<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Hrníček Oskar na Hradě

052-H-CZ-oskar-900x900-0158 Hrníček Oskar na Hradě - OriginalniKnihy.cz dárek, dobrodružství, originální knihy, děti, příběh, puberťák, osobní knihy, kluk, hrníček, školní výlet
052-H-CZ-oskar-900x900-0158
052-H-CZ-oskar-900x900-0243
pro kluky
269 Kč

Originální hrníček s ilustrací z knížky o jednom školním výletě na Pražský hrad vašeho zvídavého kluka určitě potěší. Na hrníčku bude i jeho jméno. Může ho použít na pití oblíbeného nápoje, ale taky se bude vyjímat na stolku nebo poličce s tužkami a pastelkami. Úžasný originální dárek pro každého dnešního rošťáka.

Parametry produktu

Ilustrace
Jazyk
čeština
Rozměry
průměr 8 cm, výška 9 cm
Objem
300 ml
Materiál
keramika
Vhodné
pro kluky
kluk_obrys Hrníček Oskar na Hradě - OriginalniKnihy.cz dárek, dobrodružství, originální knihy, děti, příběh, puberťák, osobní knihy, kluk, hrníček, školní výlet kluk_obrys Hrníček Oskar na Hradě - OriginalniKnihy.cz dárek, dobrodružství, originální knihy, děti, příběh, puberťák, osobní knihy, kluk, hrníček, školní výlet
OBJEDNÁVKA
Vyplňte prosím následující údaje. Pole označená * jsou povinná. Na základě zadaných údajů vám na míru vyrobíme hrníček s kreslenou postavou a jménem vašeho chlapce. Vyberte si jeho vzhled, podle něj pak přizpůsobíme ilustraci. Cokoliv doplňujícího k objednávce uveďte do pole Poznámky.
Jméno hlavního hrdiny *

Doporučujeme uvést v podobě, jak se dítěti skutečně říká, aby se v postavě "vidělo". Jméno je pak v různých pádech v celé knize.
Datum narození *

Je důležité pro postavu příběhu
Oblíbená barva hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Pleť hlavní postavy *
Vyberte podle etnického původu.
Oči hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Vlasy hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti