<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Jirkovo vesmírné tričko

026-t-cz-1 Jirkovo vesmírné tričko - OriginalniKnihy.cz Jirkova cesta do vesmíru, krátký rukáv, personalizované, osobní, doplňky, na míru, bavlněné tričko, na jméno, originální, pro kluky
026-T-CZ-1.jpg
026-T-CZ-2.jpg
pro kluky
299 Kč

Bílé bavlněné tričko pro vašeho chlapce s obrázkem postavičky z příběhu vpředu? No to je fantastické! Barevný obrázek z naší originální knihy Jirkova cesta vesmírem a pod ním jméno vašeho klučiny. Obrázek je přesně takový jako v příběhu. Vašemu klučinovi jsou přizpůsobeny vlasy, oči, pleť i barva oblečení. Uvidíte, že tričko nebude chtít sundat. Dá se nosit přes den nebo také na spaní jako horní část pyžama. Tričko s vaším chlapcem rozhodně upoutá pozornost a je originálním dárkem.

Parametry produktu

Ilustrace
ilustrátor
Jazyk
čeština
Specifikace
Průkrčník s přídavkem 5 % elastanu. Vnitřní část zadního průkrčníku začištěna tkanou páskou. Zpevněný ramenní šev. Saténová etiketa.
Gramáž
160 g/m2
Materiál
100% bavlna
Vhodné
pro kluky
kluk_obrys Jirkovo vesmírné tričko - OriginalniKnihy.cz Jirkova cesta do vesmíru, krátký rukáv, personalizované, osobní, doplňky, na míru, bavlněné tričko, na jméno, originální, pro kluky kluk_obrys Jirkovo vesmírné tričko - OriginalniKnihy.cz Jirkova cesta do vesmíru, krátký rukáv, personalizované, osobní, doplňky, na míru, bavlněné tričko, na jméno, originální, pro kluky
OBJEDNÁVKA
Vyplňte prosím následující údaje. Pole označená * jsou povinná. Na základě zadaných údajů vám na míru vyrobíme tričko, na kterém bude postava z příběhu a jméno vašeho chlapce. Vyberte si jeho vzhled, podle něj pak přizpůsobíme ilustraci. Cokoliv doplňujícího k objednávce uveďte do pole Poznámky.
Jméno hlavního hrdiny *

Uveďte tvar, v jakém má být hlavní postava uvedena – může jít o spisovný tvar nebo domáckou podobu
Velikost *
Oblíbená barva hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Pleť hlavní postavy *
Vyberte podle etnického původu.
Oči hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Vlasy hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
on-order.gif