<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Jonášův záhadný blok

056-B-CZ-jonas-900x900-01 Jonášův záhadný blok - OriginalniKnihy.cz blok, kroužkový, děti, odvaha, kluk, originální knihy, kreslení, mimozemšťan, první čtení, dobrodružství
056-B-CZ-jonas-900x900-01
056-B-CZ-jonas-900x900-02
056-B-CZ-jonas-900x900-03
pro kluky
159 Kč

Kroužkový blok je pro chlapce moc užitečný. Na kreslení nebo psaní. Bude se mu líbit, že na obálce poznámkového bloku je barevný obrázek z naší originální knihy Jonáš a mimozemšťan a nad obrázkem jeho jméno. Obrázek je přizpůsobený vašemu klukovi jako v knížce. Má stejné vlasy, pleť i oči. Oblečení je v jeho oblíbené barvě. Na zadní straně obálky je také barevná ilustrace z příběhu. Chvilky s osobním blokem budou pro malého rozumbradu jednou velkou zábavou. Takový blok nemá nikdo v okolí!

Parametry produktu

Ilustrace
Jazyk
čeština
Rozměry
14,8 x 21 cm (A5 na výšku)
Specifikace
obálka laminovaná, vnitřní stránky linkované
Vazba
dvojitá kroužková
Počet stran
100
Vhodné
pro kluky
kluk_obrys Jonášův záhadný blok - OriginalniKnihy.cz blok, kroužkový, děti, odvaha, kluk, originální knihy, kreslení, mimozemšťan, první čtení, dobrodružství kluk_obrys Jonášův záhadný blok - OriginalniKnihy.cz blok, kroužkový, děti, odvaha, kluk, originální knihy, kreslení, mimozemšťan, první čtení, dobrodružství
OBJEDNÁVKA
Vyplňte prosím následující údaje. Pole označená * jsou povinná. Na základě zadaných údajů vám na míru vyrobíme papírový blok. Na titulní straně bude mít ilustrovanou postavičku z příběhu a jméno vašeho chlapce. Vyberte si jeho vzhled, podle něj pak přizpůsobíme ilustraci. Cokoliv doplňujícího k objednávce uveďte do pole Poznámky.
Jméno hlavního hrdiny *

Doporučujeme uvést v podobě, jak se dítěti skutečně říká, aby se v postavě "vidělo". Jméno je pak v různých pádech v celé knize.
Datum narození *

Je důležité pro postavu příběhu
Oblíbená barva hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Pleť hlavní postavy *
Vyberte podle etnického původu.
Oči hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Vlasy hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti