<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Jonášův záhadný hrníček

056-H-CZ-jonas-900x900-01 Jonášův záhadný hrníček - OriginalniKnihy.cz hrníček, mise, dárek, originální knihy, osobní kniha, kluk, dobrodružný, první čtení, děti, mimozemšťan
056-H-CZ-jonas-900x900-01
056-H-CZ-jonas-900x900-02
pro kluky
269 Kč

Hrníček na míru se pro malého uličníka moc hodí. Je na něm barevný obrázek z naší originální knihy Jonáš a mimozemšťan a naproti obrázku jméno vašeho chlapce. Kluk na obrázku vypadá jako v knížce. Má stejné vlasy, oči, pleť i oblíbenou barvu oblečení. Čaj nebo limča ve skvělém originálním hrníčku bude pro vašeho malého dobrodruha potěšením. Hrnek může ozdobit jeho stůl nebo poličku a sloužit třeba na tužky či pastelky. Osobní hrníček je jako originální dárek prostě úžasný.

Parametry produktu

Ilustrace
Jazyk
čeština
Rozměry
průměr 8 cm, výška 9 cm
Objem
300 ml
Materiál
keramika
Vhodné
pro kluky
kluk_obrys Jonášův záhadný hrníček - OriginalniKnihy.cz hrníček, mise, dárek, originální knihy, osobní kniha, kluk, dobrodružný, první čtení, děti, mimozemšťan kluk_obrys Jonášův záhadný hrníček - OriginalniKnihy.cz hrníček, mise, dárek, originální knihy, osobní kniha, kluk, dobrodružný, první čtení, děti, mimozemšťan
OBJEDNÁVKA
Vyplňte prosím následující údaje. Pole označená * jsou povinná. Na základě zadaných údajů vám na míru vyrobíme hrníček s kreslenou postavou a jménem vašeho chlapce. Vyberte si jeho vzhled, podle něj pak přizpůsobíme ilustraci. Cokoliv doplňujícího k objednávce uveďte do pole Poznámky.
Jméno hlavního hrdiny *

Doporučujeme uvést v podobě, jak se dítěti skutečně říká, aby se v postavě "vidělo". Jméno je pak v různých pádech v celé knize.
Datum narození *

Je důležité pro postavu příběhu
Oblíbená barva hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Pleť hlavní postavy *
Vyberte podle etnického původu.
Oči hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Vlasy hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti