<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Katčino táborové tričko

009-T-CZ-1.jpg
009-T-CZ-2.jpg
pro holky
299 Kč

Bílé bavlněné tričko s krátkým rukávem pro vaši tábornici. No to je perfektní! Barevný obrázek z naší originální knihy Katka na táboře a pod ním nápis jméno vaší holčičky. Obrázek postavičky je přesně takový jako v příběhu. Vaší holčině jsou přizpůsobeny vlasy, oči i oblíbená barva šatů. Uvidíte, že tričko nebude chtít sundat. Dá se nosit přes den nebo také na spaní jako horní část pyžama. Tričko s vaší rošťandou rozhodně upoutá pozornost a je originálním dárkem.

Parametry produktu

Ilustrace
Jazyk
čeština
Specifikace
Průkrčník s přídavkem 5 % elastanu. Vnitřní část zadního průkrčníku začištěna tkanou páskou. Zpevněný ramenní šev. Saténová etiketa.
Gramáž
160 g/m2
Materiál
100% bavlna
Vhodné
pro holky
OBJEDNÁVKA
Vyplňte prosím následující údaje. Pole označená * jsou povinná. Na základě zadaných údajů vám na míru vyrobíme tričko, na kterém bude postava z příběhu a jméno vaší holčičky. Vyberte si její vzhled, podle něj pak přizpůsobíme ilustraci. Cokoliv doplňujícího k objednávce uveďte do pole Poznámky.
Jméno hlavní hrdinky *

Doporučujeme uvést v podobě, jak se dítěti skutečně říká, aby se v postavě "vidělo". Jméno je pak v různých pádech v celé knize.
Velikost *
Oblíbená barva hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Pleť hlavní postavy *
Vyberte podle etnického původu.
Oči hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Vlasy hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
on-order.gif