<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Lucinčin pampeliškový hrníček

021-H-CZ-1.jpg
021-H-CZ-2.jpg
pro holky
299 Kč

Osobní hrníček jako stvořený pro malou rošťandu. Barevný obrázek z knihy Lucinka a šťastný pejsek, na kterém je holčička jako ta vaše. Má stejná očička, pleť, vlásky i šatičky jako v knížce. Její skutečné jméno je na hrnku naproti obrázku. V tak unikátním hrníčku bude čaj nebo kakao chutnat nejlíp. Hrníček také může celou dobu ležet na stolku jako dekorace. Dají se do něj uložit třeba tužky nebo pastelky. Originální dárek, který hned tak někdo nemá.

Parametry produktu

Ilustrace
osobní, obrázek z knížky, Lukášek a pejsek popleta, na míru, originální, jméno, pro kluky, kroužkový, kreslení, barevný obrázek, doplňky
Jazyk
čeština
Rozměry
průměr 8 cm, výška 9 cm
Objem
300 ml
Materiál
keramika
Vhodné
pro holky
OBJEDNÁVKA
Vyplňte prosím následující údaje. Pole označená * jsou povinná. Na základě zadaných údajů vám na míru vyrobíme hrníček s kreslenou postavou a jménem vaší holčičky. Vyberte si její vzhled, podle něj pak přizpůsobíme ilustraci. Cokoliv doplňujícího k objednávce uveďte do pole Poznámky.
Jméno hlavní hrdinky *

Doporučujeme uvést v podobě, jak se dítěti skutečně říká, aby se v postavě "vidělo". Jméno je pak v různých pádech v celé knize.
Oblíbená barva hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Pleť hlavní postavy *
Vyberte podle etnického původu.
Oči hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Vlasy hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
on-order.gif