<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Šimonkovo dino tričko

044-T-CZ-simonek-900x900-01
044-T-CZ-simonek-900x900-02
pro kluky
299 Kč

Bílé bavlněné tričko pro vašeho chlapce má vpředu ilustraci z knížky? No to je unikátní! Barevný obrázek z naší originální knihy Šimonek a opravdoví dinosauři a nad ním jméno vašeho kluka. Postavička na obrázku je přesně taková jako v jeho poutavém příběhu. Vašemu klučíkovi jsou přizpůsobeny vlasy, pleť, oči. Uvidíte, že unikátní tričko nebude chtít sundat. Dá se nosit přes den nebo také na spaní jako horní část pyžama. Tričko s vaším malým capartem každopádně upoutá pozornost a je originálním dárkem.

Parametry produktu

Ilustrace
Jazyk
čeština
Specifikace
Průkrčník s přídavkem 5 % elastanu. Vnitřní část zadního průkrčníku začištěna tkanou páskou. Zpevněný ramenní šev. Saténová etiketa.
Gramáž
160 g/m2
Materiál
100% bavlna
Vhodné
pro kluky
OBJEDNÁVKA
Vyplňte prosím následující údaje. Pole označená * jsou povinná. Na základě zadaných údajů vám na míru vyrobíme tričko, na kterém bude postava z příběhu a jméno vašeho chlapce. Vyberte si jeho vzhled, podle něj pak přizpůsobíme ilustraci. Cokoliv doplňujícího k objednávce uveďte do pole Poznámky.
Jméno hlavního hrdiny *

Doporučujeme uvést v podobě, jak se dítěti skutečně říká, aby se v postavě "vidělo". Jméno je pak v různých pádech v celé knize.
Datum narození *

Je důležité pro postavu příběhu
Velikost *
Oblíbená barva hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Pleť hlavní postavy *
Vyberte podle etnického původu.
Oči hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Vlasy hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti