<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Štěpánčin hvězdný hrnek

025-h-cz-1 Štěpánčin hvězdný hrnek - OriginalniKnihy.cz Štěpánka a záhadné planety, doplňky, na jméno, snídaně, hrníček, originální, užitečný, na míru, obrázek z knížky, pro holky
025-H-CZ-1.jpg
025-H-CZ-2.jpg
pro holky
269 Kč

Osobní hrníček jako stvořený pro malou rošťandu. Barevný obrázek z knihy Štěpánka objevuje planety, na kterém je holčička jako ta vaše. Má stejné oči, pleť, vlasy i tričko jako v knížce. Její skutečné jméno je na hrnku naproti obrázku. V tak osobním hrníčku bude čaj nebo kakao chutnat nejlíp. Hrníček také může zdobit stolek nebo poličku jako dekorace. Dají se do něj uložit třeba tužky nebo pastelky. Originální dárek na míru, úplně stejný nikdo nemá.

Parametry produktu

Ilustrace
Jazyk
čeština
Rozměry
průměr 8 cm, výška 9 cm
Objem
300 ml
Materiál
keramika
Vhodné
pro holky
holka_obrys Štěpánčin hvězdný hrnek - OriginalniKnihy.cz Štěpánka a záhadné planety, doplňky, na jméno, snídaně, hrníček, originální, užitečný, na míru, obrázek z knížky, pro holky holka_obrys Štěpánčin hvězdný hrnek - OriginalniKnihy.cz Štěpánka a záhadné planety, doplňky, na jméno, snídaně, hrníček, originální, užitečný, na míru, obrázek z knížky, pro holky
OBJEDNÁVKA
Vyplňte prosím následující údaje. Pole označená * jsou povinná. Na základě zadaných údajů vám na míru vyrobíme hrníček s kreslenou postavou a jménem vaší holčičky. Vyberte si její vzhled, podle něj pak přizpůsobíme ilustraci. Cokoliv doplňujícího k objednávce uveďte do pole Poznámky.
Jméno hlavní hrdinky *

Doporučujeme uvést v podobě, jak se dítěti skutečně říká, aby se v postavě "vidělo". Jméno je pak v různých pádech v celé knize.
Oblíbená barva hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Pleť hlavní postavy *
Vyberte podle etnického původu.
Oči hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Vlasy hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
on-order.gif