<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Tričko princezny Bětky

001-t-cz-1 Tričko princezny Bětky - OriginalniKnihy.cz tričko, pro holku, princezna, osobní, personalizované, originální
001-T-CZ-1.jpg
001-T-CZ-2.jpg
pro holky
299 Kč

Bílé tričko pro vaši holčičku s obrázkem princezny vpředu? No to je perfektní! Barevný obrázek z naší originální knihy Pohádkový den princezny a pod ním nápis „princezna“ a jméno vaší holčičky. Obrázek princezny je přesně takový jako v pohádce. Vaší holčičce jsou přizpůsobeny vlasy, oči i barva šatů a drahého kamene. Uvidíte, že tričko nebude chtít sundat. Dá se nosit přes den nebo také na spaní jako horní část pyžama. Tričko s vaší princeznou rozhodně upoutá pozornost a je originálním dárkem.

Parametry produktu

Ilustrace
Jazyk
čeština
Specifikace
Průkrčník s přídavkem 5 % elastanu. Vnitřní část zadního průkrčníku začištěna tkanou páskou. Zpevněný ramenní šev. Saténová etiketa.
Gramáž
160 g/m2
Materiál
100% bavlna
Vhodné
pro holky
holka_obrys Tričko princezny Bětky - OriginalniKnihy.cz tričko, pro holku, princezna, osobní, personalizované, originální holka_obrys Tričko princezny Bětky - OriginalniKnihy.cz tričko, pro holku, princezna, osobní, personalizované, originální
OBJEDNÁVKA
Vyplňte prosím následující údaje. Pole označená * jsou povinná. Na základě zadaných údajů vám na míru vyrobíme tričko, na kterém bude postava z příběhu a jméno vaší holčičky. Vyberte si její vzhled, podle něj pak přizpůsobíme ilustraci. Cokoliv doplňujícího k objednávce uveďte do pole Poznámky.
Jméno hlavní hrdinky *

Doporučujeme uvést v podobě, jak se dítěti skutečně říká, aby se v postavě "vidělo". Jméno je pak v různých pádech v celé knize.
Datum narození *

Je důležité pro postavu příběhu
Velikost *
Oblíbená barva hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Pleť hlavní postavy *
Vyberte podle etnického původu.
Oči hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Vlasy hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
on-order.gif