<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Tričko pro Barunku

035-T-CZ-1 Tričko pro Barunku - OriginalniKnihy.cz bavlněné, tričko, knihy pro holky, moje jméno, na míru, originální dárek, knihy pro děti, slabikář, povolání, pyžamo
035-T-CZ-1
035-T-CZ-2
pro holky
299 Kč

Jedinečné tričko jako šité pro malou rozumbradu? To je přesně ono. Úplně skvělé pro vaši holčičku! Barevný obrázek z originální knihy Slabikář povolání pro Barunku a nad ním jméno vaší holčiny. Obrázek z knížky s její postavičkou. Vlasy, oči, barva oblečení i pleti přesně podle ní. Je to originální dárek a ke knížce se hodí jako ulitý. Tričko může nosit přes den nebo naopak v noci jako vršek od pyžama. Rozhodně takové nikdo jiný nemá!

Parametry produktu

Ilustrace
Jazyk
čeština
Specifikace
Průkrčník s přídavkem 5 % elastanu. Vnitřní část zadního průkrčníku začištěna tkanou páskou. Zpevněný ramenní šev. Saténová etiketa.
Gramáž
160 g/m2
Materiál
100% bavlna
Vhodné
pro holky
holka_obrys Tričko pro Barunku - OriginalniKnihy.cz bavlněné, tričko, knihy pro holky, moje jméno, na míru, originální dárek, knihy pro děti, slabikář, povolání, pyžamo holka_obrys Tričko pro Barunku - OriginalniKnihy.cz bavlněné, tričko, knihy pro holky, moje jméno, na míru, originální dárek, knihy pro děti, slabikář, povolání, pyžamo
OBJEDNÁVKA
Vyplňte prosím následující údaje. Pole označená * jsou povinná. Na základě zadaných údajů vám na míru vyrobíme tričko, na kterém bude postava z příběhu a jméno vaší holčičky. Vyberte si její vzhled, podle něj pak přizpůsobíme ilustraci. Cokoliv doplňujícího k objednávce uveďte do pole Poznámky.
Jméno hlavní hrdinky *

Doporučujeme uvést v podobě, jak se dítěti skutečně říká, aby se v postavě "vidělo". Jméno je pak v různých pádech v celé knize.
Datum narození *

Je důležité pro postavu příběhu
Velikost *
Oblíbená barva hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Pleť hlavní postavy *
Vyberte podle etnického původu.
Oči hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Vlasy hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti