Tričko pro Ondráška

036-T-CZ-1 Tričko pro Ondráška - OriginalniKnihy.cz knihy pro kluky, bavlněné, moje jméno, tričko, na míru, originální dárek, slabikář, knihy pro děti, pyžamo, povolání
036-T-CZ-1
036-T-CZ-2
pro kluky
299 Kč

Originální tričko jako šité pro malého rošťáka? To je přesně ono. Úplně skvělé pro vašeho kluka! Barevný obrázek z originální knihy Slabikář povolání pro Ondráška a nad ním jméno vašeho klučiny. Obrázek z knížky s jeho postavičkou. Vlasy, oči, barva oblečení i pleti přesně podle něj. Je to jedinečný dárek a ke knížce se skvěle hodí. Tričko může nosit přes den nebo třeba i jako vršek od pyžama. Rozhodně takové jinde nenajdete!

Parametry produktu

Ilustrace
Jazyk
čeština
Specifikace
Průkrčník s přídavkem 5 % elastanu. Vnitřní část zadního průkrčníku začištěna tkanou páskou. Zpevněný ramenní šev. Saténová etiketa.
Gramáž
160 g/m2
Materiál
100% bavlna
Vhodné
pro kluky
kluk_obrys Tričko pro Ondráška - OriginalniKnihy.cz knihy pro kluky, bavlněné, moje jméno, tričko, na míru, originální dárek, slabikář, knihy pro děti, pyžamo, povolání kluk_obrys Tričko pro Ondráška - OriginalniKnihy.cz knihy pro kluky, bavlněné, moje jméno, tričko, na míru, originální dárek, slabikář, knihy pro děti, pyžamo, povolání
OBJEDNÁVKA
Vyplňte prosím následující údaje. Pole označená * jsou povinná. Na základě zadaných údajů vám na míru vyrobíme tričko, na kterém bude postava z příběhu a jméno vašeho chlapce. Vyberte si jeho vzhled, podle něj pak přizpůsobíme ilustraci. Cokoliv doplňujícího k objednávce uveďte do pole Poznámky.
Jméno hlavního hrdiny *

Uveďte tvar, v jakém má být hlavní postava uvedena – může jít o spisovný tvar nebo domáckou podobu
Datum narození *

Je důležité pro postavu příběhu
Velikost *
Oblíbená barva hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Pleť hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Oči hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti
Vlasy hlavní postavy *
Vyberte podle skutečnosti