<link href="//netdna.bootstrapcdn.com/font-awesome/4.5.0/css/font-awesome.min.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Náš blog

Na tomto místě se včas dozvíte, co je u nás nového. Nové knížky, nové slevy, nové akce. Od kdy do kdy nebo za co vám pošleme dárek. V čem s námi můžete soutěžit a co vyhrajete, když se na vás usměje štěstí. Sledujte nás a nic nepropásnete :)

Tady objevíte doporučení a tipy na spousty věcí kolem dětí. Jaká jména letí, které knížky jsou oblíbené, jak naše zlatíčka zabavit… Také se dozvíte, z čeho se skládá knížka nebo jak se vyrábí. Všechno se točí kolem knih a dětí. Mrkněte sem občas :)

Kdo by to neměl rád? Zachumlat se do peřin a jen tak v pološeru poslouchat milý hlas, který nám předčítá pohádku na dobrou noc… Pokud hledáte nějakou novou, nakoukněte na ty naše. Jsou originální, protože je naši spisovatelé napsali jen a jen pro vás. Jinde takové nenajdete. Tak už děti zažeňte do hajan a začněte číst :)

Některé skládačky z papíru si jenom oživíte z dětství, některé se s námi naučíte nově. Ke všemu vám pomohou naše originální návody, které jsme pro vás sestavili a nafotili. Všechno jsme sami vyzkoušeli, takže to určitě dáte také. Tak zavolejte dítka a hurá na tvořivé papírové hrátky :)