<link href="//netdna.bootstrapcdn.com/font-awesome/4.5.0/css/font-awesome.min.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Náš blog

Tady objevíte doporučení a tipy na spousty věcí kolem dětí. Jaká jména letí, které knížky jsou oblíbené, jak naše zlatíčka zabavit… Také se dozvíte, z čeho se skládá knížka nebo jak se vyrábí. Všechno se točí kolem knih a dětí. Mrkněte sem občas :)

Kdo by to neměl rád? Zachumlat se do peřin a jen tak v pološeru poslouchat milý hlas, který nám předčítá pohádku na dobrou noc… Pokud hledáte nějakou novou, nakoukněte na ty naše. Jsou originální, protože je naši spisovatelé, kteří tvoří i naše osobní knihy pro děti, napsali jen a jen pro vás. Jinde takové nenajdete. Tak už děti zažeňte do hajan a začněte číst :)

Líbí se vám pohádky? Další napínavé příběhy najdete v našich originálních knihách se jménem dítěte. Nabízíme desítky titulů knih pro holky i pro kluky, ale také pro ty nejmenší k narození.

Některé skládačky z papíru si jenom oživíte z dětství, některé se s námi naučíte nově. Ke všemu vám pomohou naše originální návody, které jsme pro vás sestavili a nafotili. Všechno jsme sami vyzkoušeli, takže to určitě dáte také. Tak zavolejte dítka a hurá na tvořivé papírové hrátky :)