<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Půlka prázdnin je skoro fuč. Věříme, že si s dětičkami užíváte. A my taky. Relaxujeme, cestujeme, bavíme se, ale také myslíme na vaše drobečky, aby měli další dávku ke čtení.

Spolu se skvělými spisovateli a výtvarnicemi jsme nezaháleli a připravili jsme pro vás nové knížky. Nová témata, nová prostředí, nové dětské zážitky. Velká porce fantazie a působivé atmosféry, které vtáhnou do děje. 

A ve všech titulech je zase, jak jinak, vaše dítko hlavní postavou. Vaše holka nebo kluk s kamarádem nebo kamarádkou prožijí úžasná dobrodružství se zajímavými zápletkami a vždy dobrým koncem.

A pro která dítka tyto pecky jsou? 

Tyhle jsou pro dítka od 4 let.

Tituly jsou volným pokračováním knížek Klárka a kouzelný sen a Vojtova kouzelná noc. Dětičky prožijí příhody se známým kamarádem, který má jméno Pan Pes. Je úžasné mít oba díly, ale není to nutné. Děj je samostatným příběhem, který nenavazuje a čte se stejně dobře, jako kdyby žádný jiný díl nebyl.Báječné příběhy pro slečnu nebo kluka od 6 let. 

Vaše děti mají v této knížce neobvyklé přání. Splní se jim v Obrácené Lhotě. Vymění si role se svými rodiči. A to bude mazec. Jak se vypořádají s novými úkoly a co se jim nakonec bude líbit víc? To se dozvíte v příbězích s úžasnými ručně zpracovanými akvarelovými ilustracemi.