<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Vaše dítko zažije opravdovou cestu do pravěku. Na vlastní kůži zjistí, kdo je to brachiosaurus, pteranodon, hadrosaurus nebo tyrannosaurus… A při tom bude s kamarádem nebo kamarádkou plnit důležitý úkol. Zapotí se, zasměje, ale hlavně se skvěle zabaví.

Jak je to možné?

Jednoduše! Bude hlavní postavou naší nové dobrodružné knížky. Hlavní hrdina bude mít oči, vlasy i pleť přesně jako váš kluk nebo holka. Bude mít stejné jméno, datum narození, rodinu, kamaráda i místo bydliště. A také oblíbenou barvu trička. Z knížky bude vaše zlatíčko úplně juchat. Pozná se nejen v textu, ale také v ilustracích. Jeho jméno bude na deskách knihy, kterou vyrobíme v jediném exempláři jen pro vás. Takovou jinde nenajdete, to si pište :)

A o čem to je?

Vaše dítko jde takhle jednou o prázdninách s kámošem nebo kámoškou na zmrzku a najednou vidí letět malou blikající kuličku. Od té doby začne velké dobrodružství. Odněkud přiběhne malé neznámé chlupaté zvířátko, chňapne kuličku a peláší pryč. Děti frčí za ním, až se dostanou k obrovskému skleníku. Je to skleník profesora Okulára. Děti do něj vniknou a dají se „do řeči“ s cizím hlasem v počítači, který jim oznámí, že profesor Okulár se za záhadných okolností ztratil. A to je úkol pro školáky! Na speciálním létajícím stroji se děti vydají podle navigace neznámo kam, po stopách profesora. Tak se dostanou až do pravěku. A co bude dál? To všechno je v našem příběhu. Od knížky se dítka neodtrhnou, dokud profesora nevypátrají. Nebude to jednoduché a rozluštení záhady překvapí i vás...


 

A co ten dárek?

Ten dostanete s knížkou. A věřte, že neznáme v našem okolí dítě, kterému by se nehodil!

Jen do neděle 22. října 2017 získáte ke každé knížce Pravěk úplně zadarmo Originální kroužkový blok s postavičkou a jménem dítka. Ušetříte 159 Kč.

Stačí objednat knížku, blok vám k ní přibalíme. Žádný speciální kód nepotřebujete. Pospěšte si…