<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Líbil by se vašim prckům praktický kalendář na příští rok? Měli by ho v pokojíčku pořád na očích! A ti drobečkové, kteří ještě neumí číst, by se určitě potěšili půvabnými obrázky. To si pište...

Připravili jsme pro vás zbrusu nové dětské kalendáře jako jeden z podzimních dárků, který získáte ke každé objednané Originální knížce nebo k Originálním milníkovým kartám.

Co je nového?

Předvánoční dárky od nás zdarma - užitečné a milé věcičky pro vaše ratolesti. Rádi vám je vyrobíme a pošleme i po celý listopad 2018. Tuto úspěšnou akci jsme se rozhodli prodloužit, ať máte z našich balíčků ještě větší radost. br> Čtěte dál a dozvíte se, jaké dárky vás čekají :)

Co to je?

Nástěnný oboustranný kalendář na rok 2019 jsme vyrobili z pevného papíru formátu A3 a doplnili otvorem pro zavěšení. Bude se líbit mrňatům i školákům. Půvabné a vtipné obrázky vytvořila ilustrátorka mnoha našich Originálních knížek, Zuzana Slánská. Větším dětem se bude hodit i místo na poznámky.

2018-10-02-kalendar

Jaké jsou obrázky?

Jiné ilustrace jsou pro holky a jiné pro kluky. Takže pokud máte doma páreček a objednáte jim Originální knihy, bude mít každý z nich jako dárek originální kalendář s jinými obrázky.

Každé roční období přivítá děti milými ilustracemi. Ty padnou ke každé sezóně jako ulité. Na obrázku je vždycky postavička holky nebo kluka v aktuálním období. Jaro, léto, podzim, zima - který motiv vašeho drobka okouzlí nejvíc?

Zimu dětem připomenou sáňky nebo sněhulák.

Na jaře uvidí kytky a motýlky nebo kluka s pomlázkou.

V létě nikdo neodolá vodním radovánkám.

A na podzim zase okouzlí úžasná barevná příroda.

A vaše zlatíčko bude mít celý rok 2019 hezky pohromadě :)

Jak dárek získám?

Nezapomeňte letos včas vybrat Originální knihu pro vaše miláčky. Originální nástěnný kalendář, který jinde neseženete, k ní od nás dostanete zdarma jako podzimní dárek.

A co další dárky?

Přibalíme vám kartičkový kalendář pro rok 2019 i záložku do knihy. To je zase bonus pro vás :)

Stíhám to?

Slíbené dárky vám pošleme ke každé Originální knížce, kterou objednáte ode dneška až do konce října 2018.

Akce prodloužena do konce listopadu 2018.

  A z čeho můžete vybírat?