<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>


Hodil by se dětem praktický kalendář na příští rok? Měli by ho v pokojíčku pořád na očích! A ti drobečkové, kteří ještě neumí číst, by se určitě potěšili půvabnými obrázky. To si pište...

Připravili jsme pro vás zbrusu nové dětské kalendáře jako jeden z podzimních dárků, který získáte ke každé objednané Originální knížce nebo k Originálním milníkovým kartám.

Jak to vypadá?

Nástěnný oboustranný kalendář na rok 2020 jsme vyrobili z pevného papíru formátu A3 a doplnili otvorem pro zavěšení. Bude se líbit mrňatům i školákům. Půvabné a vtipné obrázky vytvořila ilustrátorka mnoha našich Originálních knížek, Zuzana Slánská. Větším dětem se bude hodit i místo na poznámky.

2019-10-19-kalendar

Jaké jsou obrázky?

Každé roční období přivítá děti milými ilustracemi. Ty padnou k sezóně jako ulité. Na obrázku je vždycky postavička dítka nebo příroda v aktuálním období. Jaro, léto, podzim, zima - který motiv vašeho mrňouse okouzlí nejvíc?

A vaše zlatíčko bude mít celý rok 2020 hezky pohromadě :)

Jak dárek získám?

Nezapomeňte letos včas vybrat Originální knihu pro vaše miláčky. Originální nástěnný kalendář, který jinde neseženete, k ní od nás dostanete zdarma jako podzimní dárek.

A co další dárky?

Přibalíme vám kartičkový kalendář pro rok 2020 a ještě něco navíc. To je zase bonus pro vás :)

Stíhám to?

Slíbené dárky vám pošleme ke každé Originální knížce, kterou objednáte ode dneška až do 18. prosince pro 2019.

  A z čeho můžete Originální četbu pro děti vybírat?