<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>
 

 Máme pro vás originální záložky s netradičními zvířátky. SADA ZÁLOŽEK K ORIGINÁLNÍ KNÍŽCE ZDARMA! Až do konce března 2017.

Ať už oblíbenou knížku čtete dětem vy nebo si čtou samy, záložka do knihy se jim určitě bude hodit. Po celý měsíc máme pro vás sadu čtyř různých originálních záložek ke každé objednané knížce ZDARMA. A na každé záložce je jméno vašeho dítěte. To je k neuvěření, co? 


A navíc je celá sada originálních záložek kouzelně zpracovaná od ilustrátorky Zuzany Slánské. Vykouknou na vás roztomilá zvířátka, která se vyskytují v jedné podivné rozverné krajině. Tam si asi hodně hráli s barvičkami. A to se vám bude líbit. Přicházející jaro přece musí být veselé! Jsou tam povedená zvířátka jako modrý slon, růžová opice, zelená žirafa a žlutý klokan. A na zadní straně každé záložky je totéž zvířátko nakresleno jen obrysem. To proto, aby si ho vaše děti mohly vybarvit podle své fantazie. 

Takže, hurá na to! Objednejte jakoukoliv naši Originální knihu a dostanete k ní zdarma celou sadu různých záložek se zvířátky a jménem vašeho dítka. Pevný papír, krásné barvy. Na záložkách jsou exotická zvířátka, ale vy můžete vašemu klučinovi nebo holčičce pořídit Originální knihu s jakýmkoliv jiným námětem, nejen o exotických zvířátkách. O princezně, o dětech na farmě, o vesmíru, detektivku nebo pirátskou. Sadu originálních záložek se jménem dostanete zdarma k jakékoliv naší osobní knize. Krásné čtení!