Tvoříme z papíru

Připravili jsme pro vás a vaše děti návody na výrobu originálních skládaček z papíru. Tradiční i nové. Proč zrovna papírové skládačky? 

Jelikož vyrábíme Originální osobní knížky pro děti, jsme obklopeni nejen papírem, ale také dětmi. Citlivě vnímáme jejich potřeby. Neustále s nimi probíráme, co se jim líbí a co jim chybí. Abychom jim nabídli to, co potřebují a co je bude bavit a rozvíjet. 

Současné tištěné publikace i návody na internetu na výrobu skládaček z papíru nás velice zklamaly. Děti podle nich nepostaví téměř nic, i dospělý má těžkosti. Je vidět, že autoři si ani nevyzkoušeli nějaký prezentovaný výrobek sami poskládat, jenom ledabyle a neúplně opsali jeden od druhého návod a už jen šup šup, aby se co nejrychleji knížka vyrobila a prodala. To se nám vůbec nelíbí.

Proto nás napadlo vytvořit pro děti něco navíc. Návody na papírové skládačky, které opravdu sami vyrobíme, nafotíme a popíšeme. A postupně vám je na našem blogu budeme zveřejňovat. Ať si můžete při volné chvilce užít zábavu vy i vaše děti.

Sledujte nás na Facebooku, ať si můžete s dětmi nové skládačky hned vyzkoušet :)

Liška Bystrouška nebo nějaká jiná? Kterou Vaše děti znají? Viděly nějakou aspoň třeba v ZOO? Jednu moc milou máme pro ně na poskládání z papíru. Podle našeho návodu to snadno zvládnou. A trošku jim i pomůžete, viďte?

Všechny děti milují zvířátka. A spousta z nich chce nějaké mít doma. Ti šťastnější už ho mají. Někdy to však z různých důvodů nejde. Poskládejte si s nimi z papíru hlavu pejska a uvidíte, že budou mít radost a hezky je to zabaví. A třeba se někdy dočkají i živého domácího mazlíčka.

Oprašte vzpomínky na dětství a poskládejte si s dětmi papírovou loďku. Že už nevíte, jak na to? Máme tu pro vás kompletní postup i s fotonávodem. Mrkněte :)

 

Srdíčko pro maminku nebo babičku k svátku se vždycky hodí. Skládačka z červeného nebo růžového papíru vypadá úplně super a nápad potěší.

 

Prasátko dnes s dětmi můžeme spatřít až při výletě na farmu. Roztomilé domácí zvíře podle našeho návodu snadno postavíte také z papíru.

 

Ať už se Velikonoce právě blíží nebo ne, roztomilého zajíčka z papíru si můžete s dětmi vyrobit kdykoliv.

 

Elegantního společenského lachtana mají děti moc rády. Zkuste si s nimi vyrobit jednoho z papíru.