Tvoříme z papíru

Některé skládačky z papíru si jenom oživíte z dětství, některé se s námi naučíte nově. Ke všemu vám pomohou naše originální návody, které jsme pro vás sestavili a nafotili. Všechno jsme sami vyzkoušeli, takže to určitě dáte také. Tak zavolejte dítka a hurá na tvořivé papírové hrátky :)

Mají vaše dítka ráda hada? Obdivují ho v teráriích zoologických zahrad? Nebo když vyplázne jazyk a trošku zasyčí, tak z něj mají spíše respekt? Našeho papírového krasavce se nikdo bát nemusí. S dětmi si ho můžete snadno složit podle našeho návodu. No a dekorace do květináče je za chvíli hotová. Tak to zkuste :)

Ze čtverce barevného papíru se dá poskládat zajímavá ozdoba ve tvaru hvězdy. S naším návodem máte tvořivou chvilku s dětmi na dosah ruky. Stačí papír, nůžky a dobrá nálada. Dekorace nejen pro vánoční čas se vašim dítkům bude líbit.

Liška Bystrouška nebo nějaká jiná? Kterou Vaše děti znají? Viděly nějakou aspoň třeba v ZOO? Jednu moc milou máme pro ně na poskládání z papíru. Podle našeho návodu to snadno zvládnou. A trošku jim i pomůžete, viďte?

Všechny děti milují zvířátka. A spousta z nich chce nějaké mít doma. Ti šťastnější už ho mají. Někdy to však z různých důvodů nejde. Poskládejte si s nimi z papíru hlavu pejska a uvidíte, že budou mít radost a hezky je to zabaví. A třeba se někdy dočkají i živého domácího mazlíčka.