<link href="//netdna.bootstrapcdn.com/font-awesome/4.5.0/css/font-awesome.min.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Aktuality

To tu ještě nebylo! Nevídaná akce na celý Měsíc knihy. 

Co to je? Na březen jsme pro vás připravili úžasný dárek. Originální knihu zdarma. Takovou, jakou si sami vyberete. 

Stalo se u nás už tradicí, že pro vás pořád vymýšlíme nějaké věcičky zadarmo. Máme bonus ke každé knížce, kterou pro prcka objednáte. I v měsíci květnu jsme vašim dětem připravili perfektní dárky. 

Je to skvělé a máme z vás velkou radost! Jsme spolu s vámi už celé 3 roky. Výročí slavíme 17. června, ale vy máte zdarma dárky až do konce měsíce. Moc vám děkujeme. Na červen jsme pro vás připravili velký dárek :) Tak čtěte dál, ať zjistíte, jaký.

Líbil by se vašim prckům praktický kalendář na příští rok? Měli by ho v pokojíčku pořád na očích! A ti drobečkové, kteří ještě neumí číst, by se určitě potěšili půvabnými obrázky. To si pište...

Připravili jsme pro vás zbrusu nové dětské kalendáře jako jeden z podzimních dárků, který získáte ke každé objednané Originální knížce nebo k Originálním milníkovým kartám.

Léto nám definitivně skončilo. No ale i podzim má své kouzlo. Trochu se zklidníme, zamyslíme, jsme více doma a také máme větší chuť na čtení. 

Připravili jsme pro vás zbrusu nové knížky, které vaše dítko zabaví i poučí při dlouhých večerech. Zimní dobrodružná tématika se zajímavou zápletkou.