Ať mají vaše zlatíčka i v létě zásobu knížek ke čtení a prohlížení, tak vám prostě zase zacvakáme dopravu. Senzační zpráva pro vás, kteří si to bez knížky nedokážete představit :) 

JV28954 JV28863

Jo, a ještě jsme vám vlastně neprozradili, co nás vždycky nejvíc dostane a potěší a proč pak tolik rozdáváme...

Jsou to vaše milé reakce na naše knížky. A to myslíme naprosto vážně. Každý váš řádek nás chytí za srdce a pak rozdáváme jako blázen. Tu dáreček, tu dopravu zdarma…
A jaké jsou vlastně ty vaše skvělé zprávičky, které nám denně píšete? Třeba tyto...

Dobrý den, z celého srdce děkujeme za nádherné knížky, jsou naprosto skvělé! Se srdečným pozdravem a přáním krásného léta Monika B.
(SMS jako reakce na knížky Báječný den víly Sofinky a Teodorek a malý kocourek)

Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat za úžasný servis ohledně objednávky knihy. Dnes byla v pořádku dodána, je krásná a moc se těším na reakci dětí a hlavně vnučky. Kolegyně ze špitálu byly také nadšené, a časem objednají…. Ještě jednou děkuji za rychlost. Přeji krásné odpoledne a s pozdravem P.
(e-mail jako reakce na knihu Moje jméno Martin R…)

Chtěla bych Vám (a celému týmu) tímto e-mailem poděkovat za Vaši práci a originální nápad, díky kterému má nespočet dětí doma osobitý dárek, který potěší a zároveň je nádherně vizuálně zpracovaný a krásně napsaný. Zdraví K.
(e-mail jako reakce na knížku Oliver a pejsek popleta)

Ještě jednou dobrý večer, jsem skutečná blondýna, máte pravdu, mělo tam správně být, že kamarádka dcerky je Pavlínka :-) Jste zlatí, že knížky nepřipravuje automat, ale skutečný lidičky. Fandím vaší úžasné práci. S.
(SMS jako reakce na grafickou přípravu knížky Verunka na výletě v ZOO)

Děláte nám těmi zprávičkami ohromnou radost, a my máme rádi lidskost, dobré vztahy a taky odměňování. Tak proto teď ta doprava zdarma :)

Vyrážejte o prázdninách ven, užívejte, blbněte s vašimi dítky. No a až vás to unaví, tak sedněte nebo lehněte a jednoduše si všichni čtěte.

Jsme rádi, že jste opravdoví čtenáři a vedete ke knížkám i Vaše ratolesti.

Píšete nám, že ani v létě na knížky nezapomínáte. To jsou super zprávy, a proto:

Dopravu vašich knížek teď hradíme my.

A to kamkoliv v České republice až do středy 19. července 2017.

 

  Tak vybírejte:

Chcete knížku pro holku...

...a nebo knížku pro kluka?