Tolik zábavy o prázdninách tu ještě nebylo! Nudit se nebudete...
Novinky z naší produkce pro vaše mrňata i školáky objednáváte ostošest. Nové Originální knihy plné dobrodružství. Pro holky i pro kluky.

Pokud tyto novinky ještě neznáte, podrobnosti jsou v našem blogu Nové prázdninové pecky na míru pro vaše zlatíčka

Ale to není všechno. Čerstvou novinkou pro všechny je AKCE do konce letních prázdnin 2017. Ke každé knížce, ať je to novinka nebo ne, dostanete zdarma Originální sešitek, který nikde nekoupíte. Vidíte je na obrázku. Na přebalu Originálního sešitku je určitě jméno dítka. Postavička má vlasy, oči i pleť jako vaše zlatíčko. A navíc i oblečení v oblíbené barvě. Bude v šoku… :)

OK-sesitky

Další novinka je na našem blogu. Přečtěte si zbrusu novou Originální pohádku. Připravili jsme ji speciálně pro vás. Je z naší série Pohádky ze Záhorovského lesa. Napsala ji Libuše Křapová a ilustrovala Markéta Hrbáčková. Tak ji dětem můžete přečíst třeba na dobrou noc. Přímo tady:

Přečtu si pohádku

A protože je nová pohádka o dobrodružství malého lišáčka, poskládali jsme k ní tématicky papírovou skládačku lišky. Všechno jsme při skládání nafotili a napsali pro vás přesný návod. Není to těžké a s dětmi vše určitě zvládnete a krásně je zabavíte. Je to tu:

Poskládám si lištičku

Tak hezký zbytek prázdnin, užívejte, bavte se. My taky odpočíváme, ale ne zase tak moc. Právě pro vás chystáme další překvápko. Nové Originální knížky, jaké jste ještě neviděli! A o čem budou? Nechte se překvapit. Už brzy :)

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu a o všem budete vědět první!