Jenom pro vás máme teď Originální záložky do knížky se jménem vašeho zlatíčka. Praktické, zajímavé a hlavně nevšední. Ale to není všechno. Záložky dostanete po celý březen 2018 úplně zadarmo a to rovnou celou sadu 4 ks.

Všechny záložky jsou krásně výtvarně zpracované od Zuzany Slánské, ilustrátorky několika našich Originálních knih. Roztomilá exotická zvířátka ze ZOO se budou vašim dětem moc líbit. Na některé záložce bude modrý slon, na jiné zelená žirafa, oranžový klokan nebo růžová opice. Všechna zvířátka jsou hrdinové našich Originálních knížek Dorotka a tajemný deštník nebo Honzík a tajemná zvířátka. Záložky se zvířátky si mohou vaše dítka vymalovat, protože na jedné straně záložky je zvířátko vybarveno a na druhé je vlastně omalovánka. Sami budete překvapeni, jak budou vaši drobci juchat, když uvidí na záložkách nejenom krásná zvířátka, ale také své jméno.

Sadu záložek dostanete od nás po celý březen při objednávce jakékoliv Originální knížky, nemusí to být zrovna ta, ze které jsou zvířátka. Tak mrkněte, která knížka by se vašim dítkům nejvíc hodila a za pár dnů je u vás i s milými záložkami na míru :)

A z čeho můžete vybírat?

třeba z knížek pro holky...

  ...a nebo knížek pro kluky