<link href="//netdna.bootstrapcdn.com/font-awesome/4.5.0/css/font-awesome.min.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>

Na webu Originalniknihy.cz jsem si pro své děti objednala osobní personalizované knihy. Syn František si vybral knihu o dračím mláděti, protože sám rád chodí pouštět draky. Kniha se tedy jmenuje Fanoušek a dračí mládě. Musím říct, že syn je nadšený z toho, že se kniha jmenuje jako on. Ve svých pěti letech sice zatím neumí číst, ale své jméno pozná.

IMG9616

Až překvapivě velký počet personalizovaných prvků

Koukala jsem na weby i jiných výrobců osobních knih, u Originálních knih se mi ale líbilo, že dávají do knihy nejvíce prvků, které si na volíte podle sebe. Začíná to jménem dítěte, pak jméno nejlepšího kamaráda, oblíbená barva, barva očí, pleti i vlásků. Také se zmiňuje naše město, ve kterém bydlíme.

Vlastní jmenování s fotkou

Z čeho je syn absolutně nadšený, je vlastní fotka na začátku knihy doplněná o naše věnování. Každému, kdo přijde na návštěvu, ukazuje, že má knihu o sobě, a navíc v ní má svoji fotku!

IMG9615

Příběh, který dítě vnímá

Já jsem byla nejvíce zvědavá na samotný příběh. Ten byl od začátku napínavý. Knihu jsme přečetli na několikrát, František si vždy pamatoval, co se stalo, kde jsme přestali, vyjmenoval zvířátka, která se v příběhu objevila a zamýšlel se nad tím, jak to asi celé dopadne. Doposud jsme četli krátké pohádky, proto jsem byla velmi příjemně překvapená, že syn držel příběh celou dobu v hlavě, sledoval ho a bavil ho až do konce.

Kvalitní pevná vazba

Samozřejmě pokud chcete knihu darovat a chcete, aby zůstala na dlouho dobu vzpomínkou, je pevná vazba podmínkou. V Originálních knihách vážou knihy ručně a jde to vidět. Vazba je pevná a působí velmi profesionálně. 

 

A krom všeho, kniha dorazila za pár dní a veškerá komunikace s e-shopem byla na jedničku. Takže tyto knihy rozhodně doporučujeme a my už čteme další s dcerkou.

Radka, jižní Morava

(Jeník a dračí mládě)