<link href="//netdna.bootstrapcdn.com/font-awesome/4.5.0/css/font-awesome.min.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>

O našich knihách

Osobní kniha pro děti. Kniha na jméno. Personalizovaná kniha. Kniha šitá na míru. Originální dárek pro děti. Nic Vám to neříká? Tak čtěte dál.

V knihkupectvích je nabízeno velké množství dětských knih. Až někdy nevíme, kterou vybrat. Originální knihy se však podstatně liší. Hrdinou příběhu či pohádky je přímo Vaše dítě, ne někdo neznámý. Vaše holka nebo kluk prožijí se zatajeným dechem vlastní příběh ve vlastní knížce. A to je něco!

Obrovsky nás potěší každý váš milý e-mail nebo SMS, pečlivě pročítáme každé vaše hodnocení na Facebooku. Nabíjí nás to energií dělat pro vás „co vám na očích uvidíme". Po každé takové zprávičce máme chuť vymýšlet další témata originálních knih nebo "šperkovat“ web, aby byl pro vás ještě zábavnější. Moc vám děkujeme a pište dál :)

 

Spousta personalizovaných knih, tedy knih na jméno, vyrobených tak zvaně na míru, má jeden zásadní nedostatek. Jedná se většinou o příběh, ve kterém je na několika stránkách textu se standardními obrázky pouze vyměněno jméno dítěte bez dalších úprav.

Kdo jsme

Mirka a Radek. Obyčejní manželé, co jsou spolu už od studií. Dost snů a nápadů se nám podařilo realizovat. Máme dvě děti, zajímavou společnou práci a někdy i zábavu.

Seznamte se blíže s jednotlivými autory našich Originálních knih.
Ještě než naše knížky spatří světlo světa, vytvářejí je pro vás krok po kroku skvělí spisovatelé, ilustrátoři a korektoři. V malých medailoncích se o nich dozvíte více.
Teprve potom dostanou knížky do rukou naši grafici, tiskaři a knihaři. A na závěr, až je všechno perfektní, putují knížky k Vám.