<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,600,700" rel="stylesheet" type="text/css"/>
 

Na Originální knihy jsme rádi za všechna vaše hodnocení, inspiraci i připomínky. Jsou pro naši práci důležité a jsme vám fakt moc vděční, že píšete, voláte, fotíte nebo jen tak o našich knížkách povídáte. 

Děkujeme, že nás hodnotíte na našem Facebooku a že se chlubíte fotkami Vašich Originálních knih na Instagramu pomocí #originalniknihy.

Líbí se nám, že si naší tvorby všimli i novináři a lidé, kteří píší pro Vás, rodiče a děti.

Také aktivní blogerky, které blogují o dětech a jejich zájmech, brzy objevily naše osobní knížky. Důkladně je prozkoumaly a pak o nich napsaly. Představily Vám je jako tip na dárek pro vaše ratolesti. Dárek, který samy vyzkoušely, potom pro vás nafotily, natočily video a v recenzích popsaly, čím je kniha přínosná a co se jim na ní líbí. Je dobře, že si tento tip na dárek samy vybraly, otestovaly, zjistily reakce svých dětí. Byly s Originálními knihami spokojeny, takže je doporučily i Vám. Podrobná hodnocení jsou na jejich blozích, na YouTube, Facebooku i Instagramu.
Věřte, že blogerky jsou výtečné průzkumnice. Jen tak o něčem, co se jim nelíbí, nenapíší. Píší samy za sebe, jsou objektivní a nedoporučí svým fanouškům k nákupu jen tak něco! To by si to pak od Vás schytaly! Musí se jim výrobek líbit, o všem Vás podrobně informují.

V Deníku 10. 11. 2017 vyšel malý článek, kde nás zmiňují:

OK17-Denik-clanek-2017-11-10

 

 

Přečtěte a prohlédněte si recenze:
na webu MÁMOU stylově a ještě jednou zde
na webu Kakaová vafle
na webu Madame Coquette
na webu Bejbyblog
na webu Betty & Co.
na webu Nevyléčitelná optimistka
na webu Mama-live
na webu Ze života čtyřmatky, a také zde nebo zde
záběry z rozbalování knihy

Zajímavý článek o tom, jaké to je psát pro Originální knihy, napsala jedna z našich předních autorek Anna Burdová na svém blogu: Jak vzniká osobní (personalizovaná) knížka pro děti.

videorecenze od blogerky Čtyřmatka
video s prohlídkou knihy blogerky Ze života čtyřmatky
video o naší knize z blogu Kate & Family

Naše knihy se mnoha blogerkám líbily natolik, že uspořádaly úspěšné soutěže pro své fanoušky. Výhercům jsme pak rádi posílali naše knihy pro jejich dítka zdarma. Mamablogerka roku 2016 Madame Coquette uspořádala soutěž o naši knihu. A za pár měsíců o další. Soutěžili jste také na webu Mama-live.

Těšíme se na další Vaše názory a náměty. Jsme pro Vás denně na Facebooku Originální knihy, na Instagramu Originální knihy, na chatu na našem webu i na telefonu. Vy a Vaše ratolesti jste pro nás nejdůležitější inspirací :)